Todos Bratislava s.r.o.

M.Sch. Trnavského 14

841 01  Bratislava - Dúbravka

BEZPLATNÉ CALL CENTRUM: 0800 102 103
INFO/RECEPCIA:                   todos@todos.sk

 

Vedenie spoločnosti  

 
   
Roman Zámečník
riaditeľ
mob.: 0917 104 518
     
Martina Lipčáková
Asistent/Quality manager
tel.: 02/69 202 353
mob.: 0902 941 430
email: lipcakova@todos.sk
   
       

Servis                                        

servis.bratislava@todos.sk

 

   
Bc. Branislav Pinka
Vedúci servisu
tel.: 02/ 69 202 314.15
mob.: 0902 941 406
email:pinka@todos.sk
   
Tomáš Gatiaľ
Záručný technik
tel.: 02/69 202 329
mob.: 0903 776 332
   
Marek Popelka
Servisný poradca
tel.: 02/ 69 202 314, 15
mob.:0902 941 414
email:popelka@todos.sk
   
Bc. Michal Mokren
Servisný poradca
tel.: 02/ 69 202 314
mob.: 0902 941 427
email: mokren@todos.sk
   
Ing. Ján Bárdy
Servisný poradca
tel.: 02/ 69 202 347
mob.: 0914 274 589
email:bardy@todos.sk
   
       

Predaj vozidiel   

predaj.bratislava@todos.sk

     
       
Dana Galiková
Vedúca predaja nových vozidiel
mob.: 0902 941 400
email: galikova@todos.sk
   

Ing. Martin Babulic
Predajca nových vozidiel
tel.: 02/ 69 202 332
mob.: 0902 941 417
email: babulic@todos.sk

   
Bc. Richard Chynoradský
Predajca nových vozidiel
tel.: 02/ 69 202 333
mob.: 0902 892 884
email: chynoradsky@todos.sk
     

Marek Kollár
Predajca nových vozidiel 
tel.: 02/ 69 202 355
mob.: 0902 941 402
email: kollar@todos.sk

   
Michal Džugas
Disponent predaja
tel.: 02/ 69 202 313
mob.: 0907 885 863
email: dzugas@todos.sk
   
Andrej Humaj
ŠKODA Handy ZŤP 
tel.: 02/ 69 202 313
mob.: 0907 955 415
email: humaj@todos.sk
   
       

Náhradné dielce a príslušenstvo  

sklad.bratislava@todos.sk 

 
   
Peter Karaffa
Vedúci predaja ŠOD/ŠOP
tel.: 02/ 69 202 339
mob.: 0903 254 452
email: karaffa@todos.sk
   
Pavol Múčka
NORA špecialista
tel.: 02/ 69 202 346
mob.: 0902 941 404
email:mucka@todos.sk
   
Ivan Formánek
Pracovník skladu
tel.: 02/ 69 202 346
mob.: 0902 941 404
   
Juraj Hanzel
Pracovník skladu
tel.: 02/ 69 202 346
mob.: 0902 941 404
email:hanzel@todos.sk
Rastislav Nitran
Pracovník skladu
tel.: 02/ 69 202 346
mob.: 0902 941 404
email:nitran@todos.sk